Egységek

A vetélkedő döntőjére május 9-én került sor a Szépművészeti Múzeumban. Itt találjátok a feladatait és a helyezettek névsorát.

Feladatok

 
 
 
 

A döntőn készített
képek:

(A türelem ezúttal rózsa
helyett bemutatót terem,
és ezt lementheted.)

 

Helyezések

 

A döntőbe jutott csapatok:

 

Egyiptom gyermekei

Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti
Felkészítő tanár: Ács-Muhi Csilla
Csapattagok: Antal Júlia, Katona Gabriella, Kovács Lilla,
Lázin Áron, Nagy Dávid, Oláh Krisztián, Vajda Hedvig

 

Nofertum gyermekei

József Attila Gimnázium, Makó
Felkészítő tanár: Maráczi Margit
Csapattagok: Naár Írisz Barbara, Szilassi-Horváth Réka,
Sajtos Máté, Békési Bella, Medvey Orsolya, Engedi Norbert

 

Piramiskolások

Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti
Felkészítő tanár:Ács-Muhi Csilla
Csapattagok: Ács Emőke, Átyim Laura, Bódi Dalma,
Boér Blanka, Farkas Henrietta, Huszár Ákos, Imre Karola,
Katona Hajnalka

 

Ré kedveltjei

Bán Aladár Általános Iskola és Tagiskolája, Várpalota
Felkészítő tanár: Czirákyné Kiss Edit
Csapattagok: Bóka Dominika, Beke Edina, Gönczi Vivien,
Harmati Melinda, Komáromi Amanda, Lázs Kitti, Magyar Viktória,
Perényi Loretta, Szemerédi Laura, Szücs Rebeka

 

Ptah

Tutanhamon követői

Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti
Felkészítő tanár:Ács-Muhi Csilla
Csapattagok: Albert Walter, Darabán Bettina, Fürtös Diána,
Gnandt Gréta, Leiti Dávid, Linzenbold Vanessa, Schnell Evelin,
Sipos Yvette, Varga Előd

 

Szkarabeusz

Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény,
Encs
Felkészítő tanár:Varga Józsefné
Csapattagok: Benke Ákos, Benke Dániel, Csoma Anna Viktória,
Csordás Márk, Imre Réka, Kovács Kristóf, Lévai Gábor,
Rohály Ramóna, Rózsa Mátyás, Soltész László

 

 

A csapatok:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulálunk valamennyi csapatnak az év folyamán nyújtott
színvonalas munkájáért,
és a vetélkedőn elért eredményekért!

 

 

Köszönjük a lelkes munkát, érdeklődést, és kellemes nyaralást kívánunk a vetélkedő minden kedves résztvevőjének!

Szeretnék köszönetet mondani a vetélkedő szervezésében és lebonyolításában részt vett gyakornokoknak is:

Tádics Kitti
Kemény Réka
Varga Zsuzsanna
Kövesy Krisztina

© Győry Hedvig (Szépművészeti Múzeum) 2010/2011