Egységek

A vetélkedő döntőjére május 25-én 10 órakor kezdődik a Szépművészeti Múzeumban. Itt találjátok a feladatait.

Feladatok

 
 
 
 

A döntőn készített
képek:

(Íme a vetélkedőről készített
összeállítás.)

 

Helyezések

 

A döntőbe jutott csapatok:

 

Uaszet gyermekei

József Attila Gimnázium, Makó
Felkészítő tanár: Maráczi Margit
Csapattagok: Békési Bettina, Fodor Katalin, Inokai Máté,
Kurusa Anna, Szilassi-Horváth Anna, Varga Kristóf

 

Thot gyermekei

Kunhegyesi Általános Iskola Dózsa Tagintézete
Felkészítő tanár: Bodnár Emese
Csapattagok: Földes János, Göblyös Brigitta, Kovács Evelin,
Laky Tamás, Lenge Anna, Molnár Evelin, Szilágyi Ágnes,
Szilágyi Nóra, Takács László, Tar Ivett,

 

Szerapisz

Képesség és Tehetségfejlesztő Magániskola, Jásd
Felkészítő tanár:Sütő-Kicsák Krisztina
Csapattagok: Ferenc Panna, György Milán, Karner Anett,
Lőrincz Laura, Pintér Eszter, Polcsik Enikő, Szabadi Klaudia,
Svéd Dániel, Takács Kitti, Troják Petra

 

Ré szívének öröme

Bán Aladár Általános Iskola és Tagiskolája, Várpalota
Felkészítő tanár: Czirákyné Kiss Edit
K Csapattagok: Bóka Dominika, Beke Edina, Bíró Dóra,
Gönczi Vivien, Juhász Anna, Komáromi Amanda,
Magyar Viktória, Pintér Csenge, Szücs Norbert, Zádori Péter

 

Ré ragyogása

Bán Aladár Általános Iskola és Tagiskolája, Várpalota
Felkészítő tanár:Czirákyné Kiss Edit
Csapattagok: Acsai Ramóna, Bogdány Gábor, Csonka Anasztázia,
Farkas Nikoletta, Kovács Luca, Kovács Nikolett, Mészáros Eszter
Enikő, Sólyom László, Sziránszki Klaudia, Tánczos Dorottya,

 

Ptah szolgái

Szederkényi Általános Iskola, Szederkény
Felkészítő tanár:Blandlné Lóczy Ágnes
Csapattagok: Csoltyán Alexandra, Hammer Melinda, Gyöpös Kíra,
Halász Viktória, Muth Zsanett, Petrovics Dóra, Susányi Bianka,
Szabó Balázs, Táborosi Ludovika, Takács Liza, Tárnoky Kata

 

Nefertiti gyermekei

Bem József Általános Iskola, szamoskrassó
Felkészítő tanár:Man Gabriella
Csapattagok: Boros Bianka, Bozsó Gergely, Bozsó Viktória,
Lőrincz Orsolya, Kocsis Boglárka, Kocsis Evelin, Mureşan Karola,
Paku-Fazakas Kitty

 

Napistennők

Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
Felkészítő tanár:dr. Beckné Sallay Anikó
Csapattagok: Somogyi Laura, Henics Blanka, Kiss Kíra,
Vissi Nóra

 

Hórusz szeme

Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
Felkészítő tanár:Balázsné Bényi Erika
Csapattagok: Boros Réka, Bábel Anna, Csermely Blanka,
Kollár Ákos, Kruták Eszter

 

Egyiptom gyermekei

Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti
Felkészítő tanár: Ács-Muhi Csilla
Csapattagok: Antal Júlia, Juhász Bernadett, Karikás Tamara,
Katona Gabriella, Kovács Lilla, Lázin Áron, Oláh Krisztián,
Szulczer Hanna, Vajda Hedvig

 

Abüdosz népe

Batthyány József Általános Iskola, Hort
Felkészítő tanár:Kissné Kovacsik Éva
Csapattagok: Ásztai Timea, Ádám Imola, Dávid Roland,
Dencs Loretta, Káposzta Bálint, Litkei Mária,
Somogyi Dóra, Szabó Laura Kitti

 

 

A csapatok:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulálunk valamennyi csapatnak az év folyamán nyújtott
színvonalas munkájáért,
és a vetélkedőn elért eredményekért!

 

 

Köszönjük a lelkes munkát, érdeklődést, és kellemes nyaralást kívánunk a vetélkedő minden kedves résztvevőjének!

Szeretnék köszönetet mondani a vetélkedő szervezésében és lebonyolításában részt vett gyakornokoknak is:

Fröchlich Andrea, Gonda Emőke, Horváth László,
Kincses Nikolett, Nagy Zsófia, Török Fruzsina,
Varga Judit

© Győry Hedvig (Szépművészeti Múzeum) 2012/2013